pondelok, 1. decembra 2014

Vianočná súťaž (už druhá súťaž na AWoBe!)

No...už teraz! Vianočná!!

Pomaly sa blíži Vianočné obdobie a ja som sa rozhodla niekomu urobiť radosť v podobe knihy, ktorá spôsobila v knižnom svete v poslednom čase pomerne veľký rozruch. Predsa len, sú Vianoce! Teda, ešte nie sú, ale je už december a v decembri sa u mňa bezpodmienečne začína vianočná nálada. 
Navyše sa pomaly, ale isto blíži blog k 20 000 zobrazeniam, za čo som vám veeeľmi vďačná a teším sa. Takže keď ste dali vianočný darček vy mne, ja mám pre vás...

Školu dobra a zla

O čom to je?
Sophie čakala celý život na to, kým ju unesú do Školy dobra, kde sa z nej stane princezná, nájde si toho pravého princa a budú spolu naveky šťastní. Teda aspoň taký bol plán. Sophie a jej kamarátka Agatha totiž pochádzajú z Gavaldonu, mestečka, kde sa každé štyri roky stratia dve deti. Nikto však netuší, kam sa vlastne podejú. V Škole dobra a zla sa z nich potom podľa predurčenia stanú kladné alebo záporné rozprávkové postavy. 

Recenziu si môžete prečítať TU

A keďže má všetko svoje pravidlá, pravidlá má aj táto súťaž a tu ich máte: 


  1. Zúčastniť súťaže sa môžu všetci čitatelia so slovenskou doručovacou adresou, ktorí majú trinásť a viac rokov, inak len s povolením rodiča.
  2. Súťaž trvá od 1.12.2014 do 24.12.2014. Víťaza vyhlásim 25.12.2014 (teda úplne na Vianoce ála fakt Vianočný darček!), pošlem mu mail a budem poslušne čakať 48 hodín, kým sa mi neozve. Ak sa tak nestane, žrebujem nového výhercu. 
  3. Do súťaže sa zapojíte vyplnením formulára, ktorý je nalinkovaný nižšie.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára